O Firmie

Profesjonalny sprzęt medyczny, sprzęt szpitalny i ratowniczy

Firma Paramedica Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Od początku istnienia kładliśmy szczególny nacisk na staranny dobór sprzętu, który spełnia najwyższe wymagania zharmonizowanych norm bezpieczeństwa i jakości. Wieloletnia współpraca z europejskimi i amerykańskimi dostawcami zaowocowała wyselekcjonowaniem najlepszych światowych rozwiązań, czyniąc tym samym oferowany sprzęt niepowtarzalnym i doskonale spełniającym swe zadania.

Zapewniamy swoim Klientom współpracę na wszystkich etapach, począwszy od rozpoznania potrzeb, poprzez dostarczenie sprzętu, przeszkolenie użytkowników aż po najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym S.A., umożliwiamy również leasing naszego sprzętu na okres od 2 do 5 lat.

Naszym założeniem jest kompleksowe, fachowe doradztwo w zakresie szczegółowego wyposażenia medycznego. Potrzeby Klienta są we wstępnej fazie omawiane, dogłębnie analizowane, a proponowane rozwiązania w pełni satysfakcjonują Jego oczekiwania.

Naszym atutem jest indywidualne podejście do Klienta, szybkie i skuteczne działanie, profesjonalna obsługa oraz niezawodność oferowanego sprzętu.