Elektroda Gratis

Regulamin wymiany elektrody po użyciu defibrylatorów AED ZOLL

Uprzejmie informujemy, że w 2020 r. kontynuujemy promocję darmowej wymiany elektrod w defibrylatorach ZOLL AED Plus oraz ZOLL AED 3.

Dotyczy akcji: „ZACHOWAJ SPOKÓJ, SPRAWDŹ REAKCJE, WEZWIJ POMOC, UŻYJ AED ZOLL – ELEKTRODĘ DOSTANIESZ GRATIS!”

Jeżeli Państwa firma, urząd, przedsiębiorstwo lub instytucja jest właścicielem AED Plus lub AED 3 firmy ZOLL, w przypadku jego użycia w celu ratowania ludzkiego życia, otrzyma bezpłatną wymianę elektrody.

Aby zweryfikować czy Państwa AED kwalifikuje się do bezpłatnej wymiany elektrody, prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorem Paramedica Polska: tel. 22 313 09 39. Koordynator pomoże w sprawnej weryfikacji i przywróceniu AED w stan gotowości.

Warunki, które należy spełnić:

  1. Akcja ta dotyczy wyłącznie AED Plus oraz AED 3 firmy ZOLL (z wyłączeniem ZOLL AED 3 BLS), zakupionych w Paramedica Polska. Obejmuje również tych klientów, którzy zakupili podane modele AED poprzez współpracujących z nami dystrybutorów.
  2. Użycie nastąpiło w przestrzeni publicznej w ramach PAD. Akcja nie obejmuje użycia defibrylatora przez profesjonalne służby ratunkowe i placówki służby zdrowia.
  3. Udokumentowanie przeprowadzenia akcji ratunkowej poprzez przesłanie krótkiego opisu zdarzenia oraz przesłanie aparatu AED do serwisu Paramedica Polska w celu odczytu raportu akcji z pamięci aparatu.
  4. Wymiana elektrody przysługuje właścicielowi AED bez względu na skutek przeprowadzonej akcji ratunkowej.

Aparat AED zostanie bezpłatnie sprawdzony i zweryfikowany przez Serwis Paramedica Polska.

Po użyciu AED w ciągu 3 dni prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorem akcji celem ustalenia szczegółów przesłania aparatu do serwisu. W przypadku użycia elektrod dla dorosłych, właściciel AED otrzyma taką samą nową elektrodę. Ta sama zasada dotyczy elektrod pediatrycznych. Paramedica Polska po weryfikacji (odczyt danych) oraz wymianie elektrody, odsyła na swój koszt defibrylator do właściciela.

Termin akcji rozpoczął się 20.06.2016 r. i trwa do końca 2020 roku.

Pomagamy tym, którzy niosą pomoc!